Logo Centrum Informacji Turystycznej Gminy Osie

BórFest

Ocena 0/5

Trzydniowa impreza. Zagrają zespoły z Osia i okolic. Z tej okazji niektórzy wystąpią również muzycy, którzy dawniej grali w oskich kapelach, z Anglii przylecą bracia Kośmider, którzy kiedyś rozkręcali niejedną imprezę czy koncert. Obecnie tworzą Lasmess, z którym zagrają na tym festiwalu. 

Fani zespołu Egipt na pewno ucieszą się na wieść, że osoby związane przez lata z tym zespołem też się pojawią i zagrają. Będzie to okazja usłyszeć starsze i nowsze utwory tego składu.

Pomysłodawcą imprezy jest Sebastian Kwidziński. 

Szczegółowa lista Wykonawców wkrótce!

powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
wydarzenia